Onze club onze toekomst

Bennie van Bree Lid van Verdienste van Olympia Boys

3 juni 2023

Olympia Boys heeft Bennie van Bree benoemd tot Lid van Verdienste van Olympia Boys.

Bennie is reeds vele jaren binnen verschillende onderdelen van onze voetbalvereniging actief. Zo is hij naast speler van de selectie, vlagger geweest van het eerste elftal. Bennie heeft zitting gehad in het bestuur, is voorzitter geweest van de jeugdcommissie, heeft zitting gehad in de technische commissie en is redactielid geweest van de Olympia Bode. Ook heeft hij jarenlang de rikavonden van Olympia Boys georganiseerd. De laatste jaren heeft Bennie zitting gehad in de adviescommissie van de vereniging.

Wij zijn als Olympia Boys Bennie enorm dankbaar voor al hetgeen hij heeft betekend en nog steeds betekent voor onze club en hebben derhalve Bennie benoemd tot Lid van Verdienste van Olympia Boys.

Overig nieuws

  • PeterGillis.nl
  • Kringloop ONA