Onze club onze toekomst

Gratis af te halen!

26 augustus 2020

In de zomerstop is er door vele vrijwilligers hard gewerkt aan het opfrissen van onze kantine. Daarbij is de kantine ook voorzien van nieuw meubilair, waardoor een aantal originele meubels overbodig zijn geworden. Graag willen wij onze leden de mogelijkheid bieden onderstaande meubels tot en met 2 september a.s. gratis af te halen. Na deze datum wordt het meubilair aan Kringloop ONA Asten-Someren geschonken.

  • 13x stapelbare stoffen stoelen met houten poten (12x kleur zwart en 2x kleur rood).
  • 3x houten tafel met zwart metalen onderstel.
  • 1x houten tafel in kleur zwart met metalen poten.
  • 1x houten vitrinekast met glas en verlichting, inclusief 4 glazen inlegplaten.
  • Televisie van JVC (modelnummer: PD-42B50BU) met een breedte van ca. 105 cm.

Bij interesse kun je contact met Niels van Bree opnemen via 0657116945 of accommodatie@olympiaboys.nl.

Overig nieuws

  • PeterGillis.nl
  • Kringloop ONA