Onze club onze toekomst

Rabobank ClubSupport

7 september 2022

Van maandag 5 tot en met dinsdag 27 september kunt als lid van de Rabobank stemmen op een vereniging die u een warm hart toedraagt.

U kunt onze vereniging steunen door een stem op RKVV Olympia Boys uit te brengen. Dit stemmen gaat via Rabo app of Rabo internetbankieren. Er wordt dus geen stemcode per mail of post verstuurd.

Vanaf 5 sept. t/m 27 september kunt u een stem uitbrengen op 3 verschillende verenigingen en stichtingen. Alle stemmen tellen, dus probeer om via kinderen, kleinkinderen ect stemmers te vinden. Ga verder als volgt: Log in op uw rekening bij de Rabobank op de site of app. Links bovenaan de pagina naar Service. Dan op Zelf regelen en dan naar stem op vereniging. U klikt in de lijst op de deelnemende clubs. Aanvinken is niet genoeg maar klik op stemmen en bevestigen en daarna kunt u nog op 2 andere clubs stemmen en daarna gezamenlijk via Stem bevestigen.

Laat uw stemmen niet verloren gaan. Alvast bedankt

Overig nieuws

  • PeterGillis.nl
  • Kringloop ONA