Onze club onze toekomst

Tribune & damestoiletten vernieuwd

1 februari 2023

De afgelopen tijd heeft ons prachtige sportpark op twee onderdelen een mooie metamorfose ondergaan. Zo zijn de damestoiletten volledig vernieuwd door deze te verplaatsen naar de ontvangsthal, naast de huidige herentoiletten. Daarbij is ook de hal voorzien van nieuwe vloerafwerking, een likje verf en nieuwe verlichting. De nieuwe damestoiletten kunnen vanaf nu in gebruik worden genomen en de ruimte die beschikbaar komt, waar de damestoiletten voorheen zaten, zal een nieuwe functie krijgen.

Wat betreft de tribune zijn de oude, rode (inmiddels verkleurde) stoeltjes zijn vervangen door stoeltjes in de kleuren van onze club. Hiermee ziet onze tribune er weer bijna als nieuw uit!

Wij willen alle leden, vrijwilligers en sponsoren hartelijk danken die deze vernieuwingen mede mogelijk hebben gemaakt en in het bijzonder onze vutters. Dank jullie wel!

Overig nieuws

  • PeterGillis.nl
  • Kringloop ONA