Onze club onze toekomst

Verslag winterloop Olympia Boys 12 januari 2025

15 januari 2025

Nadat op zaterdag 11 januari tijdens de nieuwjaarsreceptie de aftrap werd gegeven voor de viering van 60 jarig jubileum van Olympia Boys vond op zondag 12 januari al het eerste evenement plaats: de jaarlijkse winterloop. Dit jaar voor de 15e keer.

Voor wat betreft de weersomstandigheden had het niet beter gehoeven. In een winters decor met besneeuwde velden en bospaden en met zelfs een zonnetje er bij. Precies de sfeer die bij een winterloop hoort. Bijna honderd deelnemers wilde hier wel bij horen, 28 kinderen tot en met 12 jaar en 70 deelnemers ouder dan 12 jaar.

Het parcours bestond uit een rondje op het sportpark rondom het hoofdveld waarna het sportpark werd verlaten voor een uitgezette route in het buitengebied, totaal per ronde ca. 2,8 km. Over 3 rondes totaal 8,4 km.

Nadat om 10.00 uur het startsein werd gegeven voor de jeugd door de nieuw gepresenteerde mascotte van Olympia Boys, Olly de olifant, startte de tweede groep een klein kwartiertje later.

De jeugd liep één rondje en de snelste loper finishte al direct na de start van de senioren. En al vrij snel kwam ook de eerste loper daarvan door voor zijn tweede en derde ronde.

Uiteindelijk haalde iedereen de eindstreep zonder problemen. De EHBO is niet in actie hoeven te komen voor de lopers. De organisatie kan terugzien op een zeer goed geslaagde 15e editie van de winterloop.

De uitslagen:

Dames:
1. Fiona Jaberg 37 min 42 sec
2. Bianca Valks 42 min 00 sec
3. Susan Kuijpers 42 min 10 sec.

Heren:
1. Koen Hendriks 30 min 46 sec
2. Peter Berkers 32 min 09 sec
3. Max van Rooy 33 min 44 sec

Jeugd:
1. Ralf van Rooy
2. Loek van de Boomen
3. Pim Zeegers

  • PeterGillis.nl
  • Kringloop ONA