Onze club onze toekomst

Corona-maatregelen aangescherpt, algemene ledenvergadering uitgesteld

15 november 2021

Het aantal besmettingen neemt razendsnel toe. Helaas is de overheid genoodzaakt om wederom heftige maatregelen in te stellen. Hierbij wordt ook het amateurvoetbal geraakt, dus ook onze vereniging. Per 13 november 2021 gelden de volgende bijzonderheden/wijzigingen:

  • Alle amateurs, senioren en jeugdspelers kunnen blijven voetballen, dit verandert niet. Dat is belangrijk want sporten heeft een positieve invloed op de gezondheid en weerstand.
  • Publiek is helaas niet meer welkom bij trainingen en wedstrijden. Hierbij geldt een uitzondering voor alle personen die functioneel noodzakelijk zijn voor de wedstrijden, zoals scheidsrechters, trainers, coaches, leiders, onderhoudsprofessionals, vrijwilligers en strikt noodzakelijke rij-ouders
  • In de kantine en kleedlokalen is een CTB voor alle personen van 18 jaar en ouder verplicht.
  • Ook zijn vaste zitplaatsen verplicht in de kantine en op het terras.
  • Er is geen clubavond op de donderdagavond, omdat de kantine om 20.00 uur dicht moet zijn.
  • Als er op zaterdag en zondag thuiswedstrijden zijn zal de kantine om 20.00 uur dicht zijn.

Deze regels blijven voorlopig tot 4 december 2021 van kracht. Voor een uitgebreide toelichting van de richtlijnen die gelden voor ons sportpark, verwijzen wij je graag naar ons Corona-protocol. Deze vind je hier. Wij vertrouwen op ieders medewerking!


De Algemene Leden Vergadering op dinsdag 30 november gaat niet door. Indien er meer bekend is over een nieuwe datum zal dit met jullie gedeeld worden.

Overig nieuws

  • PeterGillis.nl
  • Kringloop ONA