Onze club onze toekomst

Landelijke corona-maatregelen aangescherpt

5 november 2021

Tijdens de persconferentie van 2 november 2021 zijn er door de landelijke overheid nieuwe coronamaatregelen aangekondigd die ook betrekking hebben op onze club. Zo is er opnieuw een dringend advies om 1,5e meter afstand van elkaar te houden en wordt het coronatoegangsbewijs op meer plekken verplicht. Per 6 november 2021 gelden de volgende bijzonderheden/wijzigingen op ons sportpark:

  • Het sportpark blijft voor iedereen (zowel sporters, trainers, vrijwilligers alsook toeschouwers) toegankelijk zonder het tonen van een geldig coronatoegangsbewijs.
  • In de kleedlokalen, douches, toiletten en vergaderruimtes/spreekkamers is een coronatoegangsbewijs verplicht voor sporters vanaf 18 jaar. Dit geldt niet voor trainers, leiders, arbitrage en vrijwilligers.
  • In de sportkantine en op het buitenterras is een coronatoegangsbewijs verplicht voor sporters vanaf 13 jaar.
  • Ouders die hun kinderen helpen bij omkleden of meerijden naar uitwedstrijden worden gezien als toeschouwers en dienen bij het betreden van een binnenruimte (waaronder kleedlokalen, douches, sportkantine, etc.) te beschikken over een geldig coronatoegangsbewijs.

Voor een uitgebreide toelichting van de richtlijnen die gelden voor ons sportpark, verwijzen wij je graag naar ons Corona-protocol. Deze vind je hier. Wij vertrouwen op ieders medewerking!

Overig nieuws

  • PeterGillis.nl
  • Kringloop ONA