Onze club onze toekomst

Sportpark vanaf 17.00 uur gesloten

3 december 2021

Per 28 november zijn er nieuwe landelijke coronamaatregelen van toepassing welke ook betrekking hebben op onze vereniging. Het gaat hierbij om de volgende bijzonderheden/wijzigingen:

  • Amateursport (wedstrijden en trainingen) is tussen 17.00 en 05.00 uur niet meer toegestaan. Dit betekent dat zowel de kantine als het sportpark om 17.00 uur zijn gesloten en dat trainingen, wedstrijden en vergaderingen vanaf dat moment helaas niet mogelijk zijn.
  • Bovengenoemde maatregelen kunnen consequenties hebben voor het spelen van wedstrijden in de weekenden. Houd het speelschema op de website goed in de gaten voor wat betreft het spelen van wedstrijden met jouw team.
  • Een geldig coronatoegangsbewijs (QR-code) blijft bij het betreden van binnenruimtes (kantine, kleedlokalen, toiletten, bestuurskamer, etc.) vanaf 18 jaar verplicht, met uitzondering van functioneel noodzakelijke personen. Het sportpark (buitenruimte) blijft zonder QR-code toegankelijk.
  • Houd vanaf 18 jaar altijd 1,5e meter afstand (behalve tijdens het sporten) van elkaar (met uitzondering tot kinderen t/m 12 jaar en mensen uit hetzelfde huishouden).
  • Publiek blijft helaas niet welkom op het sportpark.

Deze regels blijven voorlopig tot 19 december 2021 van kracht. Voor een uitgebreide toelichting van de richtlijnen die gelden voor ons sportpark, verwijzen wij je graag naar ons Corona-protocol. Deze vind je hier. Wij vertrouwen op ieders medewerking!

Overig nieuws

  • PeterGillis.nl
  • Kringloop ONA