Onze club onze toekomst

We hebben 10 nieuwe toptalenten!

5 oktober 2021

Afgelopen zaterdag zijn we met 10 mini’s gestart! Onder leiding van Paul Haazen hebben hebben ze heerlijk getraind en hun eerste voetbalervaring opgedaan. Er waren vooral blije gezichten te zien bij de mini’s, hun ouders en de trainers. 

Kan jouw kind ook niet wachten?
De trainingen voor onze mini’s zijn op de eerste zaterdag van de maand als onze jeugd ook thuis speelt (Hou het programma in de gaten). Ze zijn bedoeld als een allereerste kennismaking met het voetbal en geheel vrijblijvend. Mocht jouw kind plezier hebben in het voetbal dan is lid worden een optie. Uiteraard zijn vriendjes en vriendinnetjes ook welkom!

Bekijk hier de foto’s van de eerste training.

Overig nieuws

  • PeterGillis.nl
  • Kringloop ONA